Catering

Joanna_1

„Z doświadczenia wiem, że wiele osób przebywających na indywidualnie dobranej diecie bardzo ceni sobie możliwość skorzystania z cateringu dietetycznego. Dlatego Dieta dla zdrowia oferuje taką opcję we współpracy z pasjonatami zdrowego żywienia i kuchni.” 

Joanna Szurkowska

INFORMACJE OGÓLNE

Kochasz zdrowy styl życia, uwielbiasz ruch na świeżym powietrzu i starasz się dbać o smukłą sylwetkę?
Wiesz zatem doskonale, jak ważna jest dobrze zbilansowana dieta! Zapomnij o skrajnościach – ani tłuste, ciężkie posiłki, ani głodówki nie prowadzą do sukcesu. Zdrowe i piękne ciało zasługuje na to, by nakarmić je tym, co najlepsze. W końcu jesteś tym, co jesz!

W naszej ofercie znajdziesz idealny przepis na zdrowe posiłki każdego dnia. Bez względu na to, czy jesteś na diecie sportowej, czy też dopasowujesz ją do cyklu treningów w związku z uprawianiem sportu, catering dietetyczny zapewni Ci doskonale zbilansowane posiłki przygotowane z najwyższą dbałością o ich wartość odżywczą oraz jakość składników.

 

CO ZYSKASZ?

Dysponujemy zespołem złożonym wyłącznie z pasjonatów zdrowego jedzenia, podchodzących do kuchni z miłością i ogromnym zaangażowaniem. Natomiast współpraca z lekarzami, dietetykami, trenerami i naturopatami gwarantuje, że nasz catering dietetyczny jest zawsze doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta.”

Stawiamy na to, co lokalne – staramy się korzystać z bogactwa regionu obfitującego w najwyższej jakości warzywa, owoce i mięsa. Ale też uzupełniamy je o składniki zdrowej kuchni śródziemnomorskiej, a także o egzotyczne ryby oraz dodatki. Dlatego właśnie oferowane przez nas posiłki są zawsze pyszne i pożywne!

Oferowane w ramach cateringu dietetycznego posiłki są z reguły pakowane próżniowo, dlatego przygotowanie ich jest banalnie proste – wystarczy je podgrzać w gorącej wodzie! Gwarantujemy, że Twoje posiłki będą pozbawione wszelkiej zbędnej chemii – nawet o porządek dbamy przy pomocy środków ekologicznych. Spróbuj naszych pysznych i zdrowych dań!

 

JAK TO DZIAŁA

Możesz zamówić dietacatering osobiście decydując o proporcji makroskładników oraz dziennej porcji kalorii. zachęcamy jednak do wypełnienia ankiety, którą zrewiduje nasz dietetyk i wspólnie z klientem/podopiecznym podejmie decyzje co do składu, proporcji makroskładników, a także eliminacji odpowiednich grup produktów

jeszcze dziś zamów ankietę: kontakt@dietadlazdrowia.com

Prześlemy ankietę, o której uzupełnienie prosimy w czasie 7-dmiu dni od jej otrzymania.

Po otrzymaniu ankiety, w czasie do 48h nasz dietetyk skontaktuje się z Państwem celem ustalenia terminu rozpoczęcia współpracy.

Nowość: jesteśmy jednym z pierwszych cateringów w Polsce, który przygotuje dla Ciebie posiłki zgodne z analizą Polimorfizmów DNA – zapytaj jak to działa info@lifegenetics.pl (w tytule wpisz dietacateringDNA).
Są też osoby, które chętnie korzystają z częściowej oferty dietacatering tzn. zamawiają u nas 2 -3 posiłki/dziennie. W takiej współpracy nasz dietetyki przygotowuje jadłospis z uwzględnieniem posiłków dietacatering.
Mamy pod swoją opieką także sportowców oraz osoby aktywne fizycznie, które korzystają z opcji dietacatering + moveon  – to bardzo wygodne rozwiązanie, które zapewnia możliwość perfekcyjnego zbilansowania dziennego zapotrzebowania na kcal oraz makroskładniki, nie tracąc zbędnego czasu na zbilansowanie posiłków okołotreningowych.

Więcej:   http://moveonsport.com/

Dzięki takim rozwiązaniom, o godzinie posiłków oraz ich kolejności jeśli chcesz decydujesz sam lub dostosowujesz posiłki w zależności od pory Twojego trenigu.
Jeśli będziesz miał pytania jak najlepiej to zrobić – zawsze możesz zapytać naszego dietetyka kontaktując się mailowo lub telefonicznie.

Odpłatność za jadłospis 2-tygodniowy wg cennika Dieta dla zdrowia. Dla stałych klientów, korzystających już wcześniej z dietacatering mamy PROMOCJE.

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ

DLA ZDROWIAdlazdrowia

Wsparcie dietetyczne oferowane pacjentom wymagającym indywidualnego dostosowania jadłospisu do kondycji zdrowotnej – skorzystaj z nowoczesnej diagnostyki, diet coachingu oraz cateringu dietetycznego!

 

WIĘCEJ

NUTRIGENETYKAdlazdrowia

Zaawansowana analiza dietetyczna oparta na badaniach DNA wykonywanych z zastosowaniem technologii LifeGenetics – nawet do 70% wzrostu skuteczności w porównaniu z dietami tradycyjnymi!

 

WIĘCEJ

DLA MAMdlazdrowia

Dieta dostosowana do potrzeb kobiet ciężarnych oraz karmiących piersią, oparta na szczegółowym wywiadzie dotyczącym rozwoju ciąży – aby jeść nie za dwoje, a dla dwojga!

 

WIĘCEJ

DIETA NA STARTdlazdrowia

Pakiet-baza zawierający podstawowe narzędzia pracy dietetyka wraz z przygotowaniem do sporządzania jadłospisu – szczególnie polecany młodym dietetykom otwierającym własny gabinet!

 

WIĘCEJ

DIETA I SPORTdlazdrowia

Oferta skierowana przede wszystkim do zawodowych sportowców oraz osób stosujących kuracje odchudzające oparte na wzmożonym wysiłku fizycznym – dieta ustalana we współpracy z trenerem!

 

WIĘCEJ

SZKOLENIAdlazdrowia

Szkolenia z diagnostyki genetycznej i dietetycznej – dzięki nim poznasz podstawowy dziedziczenia, zdobędziesz narzędzia pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, a także dowiesz się, jak przedstawić raport z badań DNA pacjentowi!

 

WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

  Nasz organizm to niezwykle skomplikowana maszyna, która zawsze dąży do zachowania tak zwanej homeostazy, czyli równowagi. Każde odchylenia od normy skutkują występowaniem zaburzeń w jego funkcjonowaniu co automatycznie przekłada się na stan naszego zdrowia.     Systemy buforowe czuwające nad wyrównywaniem wszelkich odchyleń spowodowanych...
WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

W marcu 2016 odbyły się nasze warsztaty zorganizowane przez Ruszamy Mamy „Niech nie ciąży żywienie w ciąży”. Agnieszka Pompecka, Promotor Zdrowia z Dietadlazdrowia.com, opowiadała o żywieniu dla kobiet w ciąży. „Ruszamy mamy” to projekt skierowany do mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu oraz zadbać o swoją formę po ciąży.
WIĘCEJ
PARTNERZY