Dieta na Start

„Lubię swoją pracę i dlatego chętnie dzielę się doświadczeniem. A jednocześnie wiem, że własny gabinet dietetyczny to ogromne wyzwanie, zwłaszcza dla osób stawiających pierwsze kroki w samodzielnie prowadzonym biznesie. Dlatego do oferty włączyłam pakiet Dieta Na Start. Jestem pewna, że moje doświadczenie zawodowe przyda się wielu praktykom marzącym o własnym gabinecie!”

INFORMACJE OGÓLNE

Dieta Na Start to pakiet-baza zawierający podstawowe narzędzia pracy dietetyka wraz z przygotowaniem do sporządzania jadłospisu. Co ważne, pakiet obejmuje nie tylko know-how z zakresu żywienia, lecz również wsparcie w obszarach marketingu, prawa i księgowości. Gabinety korzystające z Diety Na Start otrzymują również rabat na szkolenia w zakresie nutrigenetyki oraz układania jadłospisów na podstawie analizy DNA.

CO ZYSKASZ?

Pakiet Dieta Na Start jest tworzony przez grono doświadczonych dietetyków we współpracy ze studiem designu oferującym wsparcie marketingowe. Dzięki współpracy ze specjalistami o wieloletnim doświadczeniu stawianie pierwszych samodzielnych kroków w branży jest łatwiejsze, a ryzyko popełnienia kosztownych pomyłek jest zredukowane do minimum. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zamów pakiet Dieta Na Start!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ

DLA ZDROWIAdlazdrowia

Wsparcie dietetyczne oferowane pacjentom wymagającym indywidualnego dostosowania jadłospisu do kondycji zdrowotnej – skorzystaj z nowoczesnej diagnostyki, diet coachingu oraz cateringu dietetycznego!

 

WIĘCEJ

NUTRIGENETYKAdlazdrowia

Zaawansowana analiza dietetyczna oparta na badaniach DNA wykonywanych z zastosowaniem technologii LifeGenetics – nawet do 70% wzrostu skuteczności w porównaniu z dietami tradycyjnymi!

 

WIĘCEJ

CATERING
dlazdrowia

Zdrowe i piękne ciało zasługuje na to, by nakarmić je tym, co najlepsze. W końcu jesteś tym, co jesz! Catering dietetyczny zapewni Ci doskonale zbilansowane posiłki przygotowane z najwyższą dbałością o ich wartość odżywczą oraz jakość składników.

 

WIĘCEJ

DIETA NA STARTdlazdrowia

Pakiet-baza zawierający podstawowe narzędzia pracy dietetyka wraz z przygotowaniem do sporządzania jadłospisu – szczególnie polecany młodym dietetykom otwierającym własny gabinet!

 

WIĘCEJ

DIETA I SPORTdlazdrowia

Oferta skierowana przede wszystkim do zawodowych sportowców oraz osób stosujących kuracje odchudzające oparte na wzmożonym wysiłku fizycznym – dieta ustalana we współpracy z trenerem!

 

WIĘCEJ

SZKOLENIAdlazdrowia

Szkolenia z diagnostyki genetycznej i dietetycznej – dzięki nim poznasz podstawowy dziedziczenia, zdobędziesz narzędzia pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, a także dowiesz się, jak przedstawić raport z badań DNA pacjentowi!

 

WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

  Nasz organizm to niezwykle skomplikowana maszyna, która zawsze dąży do zachowania tak zwanej homeostazy, czyli równowagi. Każde odchylenia od normy skutkują występowaniem zaburzeń w jego funkcjonowaniu co automatycznie przekłada się na stan naszego zdrowia.     Systemy buforowe czuwające nad wyrównywaniem wszelkich odchyleń spowodowanych...
WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

W marcu 2016 odbyły się nasze warsztaty zorganizowane przez Ruszamy Mamy „Niech nie ciąży żywienie w ciąży”. Agnieszka Pompecka, Promotor Zdrowia z Dietadlazdrowia.com, opowiadała o żywieniu dla kobiet w ciąży. „Ruszamy mamy” to projekt skierowany do mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu oraz zadbać o swoją formę po ciąży.
WIĘCEJ
PARTNERZY