Dla Zdrowia

Joanna_1

„Dieta dla zdrowia jest nie tylko jadłospisem dopasowanym do potrzeb zdrowotnych pacjenta, ale przede wszystkim nauką racjonalnego odżywiania. Dla większości moich klientów ważny jest nie tylko sposób odżywiania się, ale całościowa poprawa kondycji fizycznej i psychicznej. To właśnie jest ideał, do którego dążę od samego początku tworzenia oferty Diety
Dla Zdrowia”. Joanna Szurkowska

INFORMACJE OGÓLNE

Dieta Dla Zdrowia to wsparcie dietetyczne oferowane pacjentom wymagającym indywidualnego dostosowania jadłospisu do kondycji zdrowotnej. Jest to szczególnie ważne m.in. w okresie powrotu do zdrowia po długotrwałych chorobach, wypadkach i urazach, a także po operacjach chirurgicznych. Mamy doświadczenie w układaniu diet osobom cierpiącym na schorzenia autoimmunologiczne, stany zapalne jelit, zespół jelita drażliwego i inne choroby przewlekłe wymagające precyzyjnego dostosowania jadłospisu. Nasza oferta obejmuje diagnostykę, ułożenie jadłospisu, diet coaching (czyli indywidualny program odżywiania oparty na wywiadzie z pacjentem) oraz catering dietetyczny.

 

CO ZYSKASZ?

Profesjonalne wsparcie dietetyczne oferowane w ramach Diety Dla Zdrowia jest przygotowywane przez specjalistów – dietetyków współpracujących z lekarzami oraz trenerami. Dzięki indywidualnie dopasowanemu jadłospisowi oraz elementom diet coachingu masz pewność, że Twoje codzienne posiłki są zawsze zgodne z potrzebami Twojego organizmu na każdym etapie kuracji, a Ty dostarczasz ciału wszystkiego, co najlepsze. Przekonaj się, jak dobrze możesz czuć się we własnym ciele i jeszcze dziś umów się na konsultację!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ

DLA ZDROWIAdlazdrowia

Wsparcie dietetyczne oferowane pacjentom wymagającym indywidualnego dostosowania jadłospisu do kondycji zdrowotnej – skorzystaj z nowoczesnej diagnostyki, diet coachingu oraz cateringu dietetycznego!

 

WIĘCEJ

NUTRIGENETYKAdlazdrowia

Zaawansowana analiza dietetyczna oparta na badaniach DNA wykonywanych z zastosowaniem technologii LifeGenetics – nawet do 70% wzrostu skuteczności w porównaniu z dietami tradycyjnymi!

 

WIĘCEJ

CATERING
dlazdrowia

Zdrowe i piękne ciało zasługuje na to, by nakarmić je tym, co najlepsze. W końcu jesteś tym, co jesz! Catering dietetyczny zapewni Ci doskonale zbilansowane posiłki przygotowane z najwyższą dbałością o ich wartość odżywczą oraz jakość składników.

 

WIĘCEJ

DIETA NA STARTdlazdrowia

Pakiet-baza zawierający podstawowe narzędzia pracy dietetyka wraz z przygotowaniem do sporządzania jadłospisu – szczególnie polecany młodym dietetykom otwierającym własny gabinet!

 

WIĘCEJ

DIETA I SPORTdlazdrowia

Oferta skierowana przede wszystkim do zawodowych sportowców oraz osób stosujących kuracje odchudzające oparte na wzmożonym wysiłku fizycznym – dieta ustalana we współpracy z trenerem!

 

WIĘCEJ

SZKOLENIAdlazdrowia

Szkolenia z diagnostyki genetycznej i dietetycznej – dzięki nim poznasz podstawowy dziedziczenia, zdobędziesz narzędzia pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, a także dowiesz się, jak przedstawić raport z badań DNA pacjentowi!

 

WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

  Nasz organizm to niezwykle skomplikowana maszyna, która zawsze dąży do zachowania tak zwanej homeostazy, czyli równowagi. Każde odchylenia od normy skutkują występowaniem zaburzeń w jego funkcjonowaniu co automatycznie przekłada się na stan naszego zdrowia.     Systemy buforowe czuwające nad wyrównywaniem wszelkich odchyleń spowodowanych...
WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

W marcu 2016 odbyły się nasze warsztaty zorganizowane przez Ruszamy Mamy „Niech nie ciąży żywienie w ciąży”. Agnieszka Pompecka, Promotor Zdrowia z Dietadlazdrowia.com, opowiadała o żywieniu dla kobiet w ciąży. „Ruszamy mamy” to projekt skierowany do mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu oraz zadbać o swoją formę po ciąży.
WIĘCEJ
PARTNERZY