Doradztwo psychologiczne

„Pracę dietetyka uzupełnia praca doświadczonego psychologa, co pozwala osiągnąć optymalny i trwały efekt.”

INFORMACJE OGÓLNE

Konsultacje i doradztwo psychologiczne dla dorosłych z elementami treningu umiejętności i coachingu.

Jeśli:

  • dążysz do zdrowia i sprawności, zadowalającej sylwetki, interesującego wizerunku
  • chcesz trwale zmienić nawyki żywieniowe i/lub styl odżywiania czy wręcz życia
  • masz zalecenia od dietetyka i nie potrafisz ich zrealizować; napotykasz wyzwania, których nie pokonujesz mimo starań
  • problemy utrzymują się czy narastają zamiast maleć,

to zapraszam do współpracy z Katarzyną Ziółkowską-Szyszło.

Możliwy kontakt bezpośredni lub via Skype.

CO ZYSKASZ?

Analizę czynników blokujących dokonanie zmian i czynników, które zagwarantują powodzenie. Projekt/plan realizacji celów, dopasowany do Ciebie i Twojego funkcjonowania. Będziesz wiedzieć: co, kiedy i jak zrobić, w tym jak skutecznie korzystać z zaleceń dietetyka.

Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie, będące alternatywą do: osamotnienia, przeciążenia, wpadania w stare nawyki i schematy lub do głaskania po niezadowolonej głowie.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ

DLA ZDROWIAdlazdrowia

Wsparcie dietetyczne oferowane pacjentom wymagającym indywidualnego dostosowania jadłospisu do kondycji zdrowotnej – skorzystaj z nowoczesnej diagnostyki, diet coachingu oraz cateringu dietetycznego!

WIĘCEJ

NUTRIGENETYKAdlazdrowia

Zaawansowana analiza dietetyczna oparta na badaniach DNA wykonywanych z zastosowaniem technologii LifeGenetics – nawet do 70% wzrostu skuteczności w porównaniu z dietami tradycyjnymi!

WIĘCEJ

CATERING
dlazdrowia

Zdrowe i piękne ciało zasługuje na to, by nakarmić je tym, co najlepsze. W końcu jesteś tym, co jesz! Catering dietetyczny zapewni Ci doskonale zbilansowane posiłki przygotowane z najwyższą dbałością o ich wartość odżywczą oraz jakość składników.

WIĘCEJ

DIETA NA STARTdlazdrowia

Pakiet-baza zawierający podstawowe narzędzia pracy dietetyka wraz z przygotowaniem do sporządzania jadłospisu – szczególnie polecany młodym dietetykom otwierającym własny gabinet!

WIĘCEJ

DIETA I SPORTdlazdrowia

Oferta skierowana przede wszystkim do zawodowych sportowców oraz osób stosujących kuracje odchudzające oparte na wzmożonym wysiłku fizycznym – dieta ustalana we współpracy z trenerem!

WIĘCEJ

SZKOLENIAdlazdrowia>

Szkolenia z diagnostyki genetycznej i dietetycznej – dzięki nim poznasz podstawowy dziedziczenia, zdobędziesz narzędzia pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, a także dowiesz się, jak przedstawić raport z badań DNA pacjentowi!

WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

  Nasz organizm to niezwykle skomplikowana maszyna, która zawsze dąży do zachowania tak zwanej homeostazy, czyli równowagi. Każde odchylenia od normy skutkują występowaniem zaburzeń w jego funkcjonowaniu co automatycznie przekłada się na stan naszego zdrowia.     Systemy buforowe czuwające nad wyrównywaniem wszelkich odchyleń spowodowanych...
WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

W marcu 2016 odbyły się nasze warsztaty zorganizowane przez Ruszamy Mamy „Niech nie ciąży żywienie w ciąży”. Agnieszka Pompecka, Promotor Zdrowia z Dietadlazdrowia.com, opowiadała o żywieniu dla kobiet w ciąży. „Ruszamy mamy” to projekt skierowany do mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu oraz zadbać o swoją formę po ciąży.
WIĘCEJ
PARTNERZY