Kinga Zdanowska

dietetyk

BIOGRAFIA

Ukończyła studia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Uczestniczka szkoleń, konferencji dietetycznych, wykładów i warsztatów gotowania. Jej pasja związana jest ze zdrowym stylem życia i prawidłowym odżywianiem. Lubi eksperymentować i szukać zamienników wysoko kalorycznych i wysoko przetworzonych produktów. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z ludźmi i stara się zmieniać ich niewłaściwe nawyki żywieniowe.

W swojej pracy dyplomowej skupiała się na kobietach w okresie menopauzalnym, które borykały się z zespołem metabolicznym, dlatego też bliska jest jej tematyka otyłości i chorób związanych z zaburzeniami gospodarki lipidowej. Wierzy, że prawidłowe odżywianie i codzienna aktywność fizyczna to klucz do długiego i szczęśliwego życia.

Oferuje pomoc w zakresie redukcji masy ciała, zmianę nawyków żywieniowych, dietoterapię chorób cywilizacyjnych, diety dla kobiet w ciąży i dzieci oraz diety eliminacyjne przy alergiach i nietolerancjach pokarmowych. Dokonuje także analizy składu ciała oraz oceny sposobu żywienia.

Działa zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia oraz zaleceniami WHO. Wszystkie jadłospisy są spersonalizowane, odpowiednio zbilansowane i urozmaicone, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.