Nutrigenetyka

„Wykorzystanie analizy DNA przy układaniu jadłospisu dietetycznego daje niesamowite efekty. Dlatego w mojej codziennej pracy tak często stosuję metody z zakresu nutrigenetyki – nauki badającej wpływ genów na metabolizm. Wpływ genów na metabolizm to moja największa pasja!”

INFORMACJE OGÓLNE

W naszym gabinecie korzystamy z zaawansowanej analizy dietetycznej opartej na badaniach DNA. Dlaczego warto się nimi zainteresować? Bo spersonalizowane diety oparte na analizie DNA wykazują nawet do 70% więcej skuteczności niż diety tradycyjne, ograniczające się tylko do wywiadu z pacjentem. Analiza genetyczna z wykorzystaniem technologii LifeGenetics pozwala na dokładne zbadanie genów odpowiedzialnych m.in. za dzienne zapotrzebowanie energetyczne, spalanie tłuszczów i węglowodanów, wydzielanie insuliny, gromadzenie tkanki tłuszczowej oraz wyniki BMI.

Pobranie materiału genetycznego jest bardzo proste i zupełnie bezbolesne – potrzebujemy tylko odrobiny śliny z wymazu policzkowego. Próbka zostaje zbadana w laboratorium, a po upływie 5-10 tygodni otrzymujemy raport nutrigenetyczny wraz z interpretacją wpływu poszczególnych genów na metabolizm.

Dzięki temu nasi Klienci mogą skorzystać z najbardziej zindywidualizowanej diety – opartej na własnym kodzie DNA!

CO ZYSKASZ?

Analizą wyników badania DNA oraz układaniem jadłospisów zajmują się doskonale przeszkoleni specjaliści z zakresu dietetyki, łączący swoje zainteresowania naukowe z praktyczną wiedzą zdobytą podczas pracy z pacjentem. Możesz na nich polegać – umów się na konsultację i zamów jadłospis oparty na analizie Twojego DNA!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ

DLA ZDROWIAdlazdrowia

Wsparcie dietetyczne oferowane pacjentom wymagającym indywidualnego dostosowania jadłospisu do kondycji zdrowotnej – skorzystaj z nowoczesnej diagnostyki, diet coachingu oraz cateringu dietetycznego!

 

WIĘCEJ

NUTRIGENETYKAdlazdrowia

Zaawansowana analiza dietetyczna oparta na badaniach DNA wykonywanych z zastosowaniem technologii LifeGenetics – nawet do 70% wzrostu skuteczności w porównaniu z dietami tradycyjnymi!

 

WIĘCEJ

CATERING
dlazdrowia

Zdrowe i piękne ciało zasługuje na to, by nakarmić je tym, co najlepsze. W końcu jesteś tym, co jesz! Catering dietetyczny zapewni Ci doskonale zbilansowane posiłki przygotowane z najwyższą dbałością o ich wartość odżywczą oraz jakość składników.

 

WIĘCEJ

DIETA NA STARTdlazdrowia

Pakiet-baza zawierający podstawowe narzędzia pracy dietetyka wraz z przygotowaniem do sporządzania jadłospisu – szczególnie polecany młodym dietetykom otwierającym własny gabinet!

 

WIĘCEJ

DIETA I SPORTdlazdrowia

Oferta skierowana przede wszystkim do zawodowych sportowców oraz osób stosujących kuracje odchudzające oparte na wzmożonym wysiłku fizycznym – dieta ustalana we współpracy z trenerem!

 

WIĘCEJ

SZKOLENIAdlazdrowia>

Szkolenia z diagnostyki genetycznej i dietetycznej – dzięki nim poznasz podstawowy dziedziczenia, zdobędziesz narzędzia pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, a także dowiesz się, jak przedstawić raport z badań DNA pacjentowi!

 

WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

  Nasz organizm to niezwykle skomplikowana maszyna, która zawsze dąży do zachowania tak zwanej homeostazy, czyli równowagi. Każde odchylenia od normy skutkują występowaniem zaburzeń w jego funkcjonowaniu co automatycznie przekłada się na stan naszego zdrowia.     Systemy buforowe czuwające nad wyrównywaniem wszelkich odchyleń spowodowanych...
WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

W marcu 2016 odbyły się nasze warsztaty zorganizowane przez Ruszamy Mamy „Niech nie ciąży żywienie w ciąży”. Agnieszka Pompecka, Promotor Zdrowia z Dietadlazdrowia.com, opowiadała o żywieniu dla kobiet w ciąży. „Ruszamy mamy” to projekt skierowany do mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu oraz zadbać o swoją formę po ciąży.
WIĘCEJ
PARTNERZY