„Dieta dla zdrowia jest nie tylko jadłospisem dopasowanym do potrzeb zdrowotnych pacjenta, ale przede wszystkim nauką racjonalnego odżywiania. Chodzi o to, by prawidłowo zbilansowane posiłki połączone z kuracją zdrowotną lub treningiem sportowym sprawiały, że pacjent czuje się komfortowo w swoim ciele.” Joanna Szurkowska

Biografia

Nazywam się Joanna Szurkowska, jestem doświadczoną dietetyczką zajmującą się zarówno dietetyką kliniczną, jak i sportową. Moją specjalnością jest analiza polimorfizmów DNA Lifegenetics. W swojej codziennej pracy łączę wiedzę zdobytą przy licznych analizach dietetycznych z pasją sportową. Regularnie trenuję na siłowni i na świeżym powietrzu, a w mojej karierze sportowej odnotowałam udział w licznych zawodach lekkoatletycznych.

Ukończyłam biologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także żywność i żywienie człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. W tej chwili kontynuuję studia doktoranckie na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Ponadto ukończyłam liczne kursy i szkolenia w zakresie dietetyki, co pozwoliło mi m.in. na uzyskanie licencji dietetyka sportowego Olimpiakos.

 

W założonej przeze mnie poradni Dieta Dla Zdrowia zajmuję się przede wszystkim profesjonalnym żywieniem sportowców, dietami wykorzystywanymi przy leczeniu chorób metabolicznych, a także współleczeniem i profilaktyką chorób cywilizacyjnych. Prowadzę też liczne prelekcje w Klubach Sportowych oraz zajmuję się popularyzowaniem zdrowego stylu życia.

FILOZOFIA PRACY

Prowadzone przeze mnie konsultacje to nie tylko fachowa wiedza poparta doświadczeniem w zakresie dietetyki, ale też ogromne zaangażowanie, zindywidualizowane podejście do każdego klienta oraz konsultacje telefoniczne i internetowe dostępne zawsze wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Na co dzień w pracy z klientem wykorzystuję technikę mindfulness (czyli tzw. uważnej obecności), która pozwala mi na uzyskanie najlepszych efektów terapeutycznych.

CO ZYSKASZ?

Moim celem jest skuteczna dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z moich klientów, a także zmienianie ich nawyków żywieniowych w taki sposób, by uzyskane efekty utrzymywały się przez całe lata.

Współpracuję z lekarzami, najlepszymi specjalistami w zakresie dietetyki, trenerami i sportowcami. Nieustannie pogłębiam wiedzę na temat zdrowego żywienia i chętnie się z nią dzielę. Kocham to co robię i zarażam swoją pasją innych. Zapraszam do współpracy!

PUBLIKACJEdlazdrowia

intermitten fasting. Metoda odżywiania.
Vizit

JAK ROZPOCZĄĆ TRENING?

Vizit

POST CZY POST

Vizit

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

DLA ZDROWIAdlazdrowia

Wsparcie dietetyczne oferowane pacjentom wymagającym indywidualnego dostosowania jadłospisu do kondycji zdrowotnej – skorzystaj z nowoczesnej diagnostyki, diet coachingu oraz cateringu dietetycznego!

 

WIĘCEJ

NUTRIGENETYKAdlazdrowia

Zaawansowana analiza dietetyczna oparta na badaniach DNA wykonywanych z zastosowaniem technologii LifeGenetics – nawet do 70% wzrostu skuteczności w porównaniu z dietami tradycyjnymi!

 

WIĘCEJ

DIETA I SPORTdlazdrowia

Oferta skierowana przede wszystkim do zawodowych sportowców oraz osób stosujących kuracje odchudzające oparte na wzmożonym wysiłku fizycznym – dieta ustalana we współpracy z trenerem!

 

WIĘCEJ

DIETA NA STARTdlazdrowia

Pakiet-baza zawierający podstawowe narzędzia pracy dietetyka wraz z przygotowaniem do sporządzania jadłospisu – szczególnie polecany młodym dietetykom otwierającym własny gabinet!

 

WIĘCEJ

CATERING
dlazdrowia

Zdrowe i piękne ciało zasługuje na to, by nakarmić je tym, co najlepsze. W końcu jesteś tym, co jesz! Catering dietetyczny zapewni Ci doskonale zbilansowane posiłki przygotowane z najwyższą dbałością o ich wartość odżywczą oraz jakość składników.

 

WIĘCEJ

SZKOLENIAdlazdrowia

Szkolenia z diagnostyki genetycznej i dietetycznej – dzięki nim poznasz podstawowy dziedziczenia, zdobędziesz narzędzia pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, a także dowiesz się, jak przedstawić raport z badań DNA pacjentowi!

 

WIĘCEJ

ZESPÓŁ

TRENER

DAWID SIKORA

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości kierunek Marketing i  Zarządzanie w Poznaniu. Swoje bogate 14 letnie doświadczenie zdobywał w zagranicznych i polskich sieciach handlowych takich jak: Minimal, Billa, Chata Polska, Sklep Polski. Od 2013 r. prowadzi własną firmę consultingową i sukcesem przekazuje firmom handlowym i usługowym.

WIĘCEJ

 

DIETETYK

Katarzyna Leniec

Najbardziej interesują ją żywienie sportowców oraz osób borykających się z coraz częściej pojawiającymi się alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Jako aktywny sportowiec jest pełna energii i motywacji, którą przekazuje swoim podopiecznym, udowadniając, że chcieć – to móc. Według niej silna wola i determinacja to cechy, które gwarantują sukces w każdej dziedzinie życia.

WIĘCEJ

DIETETYK

Martyna Rochatka

Studentka dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Mimo, że cały czas pogłębia swoją wiedzę w różnych działach dietetyki, to najbardziej interesuje ją dieta kobiet ciężarnych i karmiących piersią a także żywienie niemowląt.

WIĘCEJ

DIETETYK

Kinga Zdanowska

Ukończyła studia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Jej pasja związana jest ze zdrowym stylem życia i prawidłowym odżywianiem. Lubi eksperymentować i szukać zamienników wysoko kalorycznych i wysoko przetworzonych produktów. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z ludźmi i stara się zmieniać ich niewłaściwe nawyki żywieniowe.

WIĘCEJ

DIETETYK

Patrycja Kamińska

Absolwentka dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W trakcie studiów prowadziła badania dotyczące wpływu interwencji żywieniowej na stan zdrowia kobiet dotkniętych zespołem metabolicznym. Specjalizuje się w dietoterapii chorób metabolicznych oraz alergii i nietolerancji pokarmowych.

WIĘCEJ