Szkolenia

Joanna_1

„Praca jest moją pasją, dlatego chętnie dzielę się wiedzą z innymi specjalistami. Moje wieloletnie zainteresowanie nutrigenetyką zaowocowało serią szkoleń, jakie prowadzę m.in. dla trenerów sportowych, technologów żywności, dietetyków, trenerów personalnych i studentów. Każde z nich to nowe cenne doświadczenie – i dla mnie, i dla uczestników szkolenia.”

INFORMACJE OGÓLNE

W ofercie szkoleniowej Diety dla Zdrowia znajdują się spotkania poświęcone nowoczesnej diagnostyce genetycznej i dietetycznej. Poruszamy na nich zagadnienia związane z nutrigenetyką – od podstaw genetyki i polimorfizmów, poprzez wiedzę o zaawansowanych rozwiązaniach nutrigenetycznych firmy LifeGenetics, aż po praktyczne umiejętności obejmujące m.in. metody pracy z pacjentem.

CO ZYSKASZ?

Dzięki szkoleniom w zakresie nutrigenetyki poznasz podstawy dziedziczenia, zdobędziesz narzędzia pozwalające na przeprowadzenie konsultacji wraz z pobraniem próbki DNA, a także dowiesz się, jak przedstawić raport z badań LifeGenetics pacjentowi.

Każde szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Teoria obejmuje wprowadzenie do genetyki, nutrigenomiki i nutrigenetyki, zapoznanie z rozwiązaniami LifeGenetics oraz raporty z badań – wraz z wprowadzeniem do praktycznego zastosowania tej wiedzy we własnym gabinecie. Praktyka to przede wszystkim szkolenie umiejętności prowadzenia konsultacji oraz referowania wyników badań pacjentowi, a także zapoznanie z programem do samodzielnego układania jadłospisów opartych na analizie genetycznej. Zacznij przygodę z nutrigenetyką i zapisz się na szkolenie już dziś!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

TRENER PERSONALNY

Bartek Puławski

Już jako dziecko odnalazł fascynację w ruchu i w każdej jego możliwej odsłonie. Sport od zawsze stanowił integralną część jego życia, a swoich sił próbował w wielu dyscyplinach takich jak pływanie, tenis, biegi narciarskie, sporty walki, piłka nożna, koszykówka i piłka siatkowa.

SZKOLENIOWIEC

Dawid Sikora

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości kierunek Marketing i  Zarządzanie w Poznaniu. Swoje bogate 14 letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w zagranicznych i polskich sieciach handlowych takich jak: Minimal, Billa, Chata Polska, Sklep Polski na stanowiskach zakupowych, sprzedażowych i menadżerskich. W tym 2 lata na stanowisku Pełnomocnika Zarządu do spraw handlowych. Od 2013 r. prowadzi własną firmę consultingową, w której zdobytą wiedzę i umiejętności  negocjacyjno-sprzedażowe z sukcesem przekazuje firmom handlowym i usługowym.

ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ

DLA ZDROWIAdlazdrowia

Wsparcie dietetyczne oferowane pacjentom wymagającym indywidualnego dostosowania jadłospisu do kondycji zdrowotnej – skorzystaj z nowoczesnej diagnostyki, diet coachingu oraz cateringu dietetycznego!

 

WIĘCEJ

NUTRIGENETYKAdlazdrowia

Zaawansowana analiza dietetyczna oparta na badaniach DNA wykonywanych z zastosowaniem technologii LifeGenetics – nawet do 70% wzrostu skuteczności w porównaniu z dietami tradycyjnymi!

 

WIĘCEJ

CATERING
dlazdrowia

Zdrowe i piękne ciało zasługuje na to, by nakarmić je tym, co najlepsze. W końcu jesteś tym, co jesz! Catering dietetyczny zapewni Ci doskonale zbilansowane posiłki przygotowane z najwyższą dbałością o ich wartość odżywczą oraz jakość składników.

 

WIĘCEJ

DIETA NA STARTdlazdrowia

Pakiet-baza zawierający podstawowe narzędzia pracy dietetyka wraz z przygotowaniem do sporządzania jadłospisu – szczególnie polecany młodym dietetykom otwierającym własny gabinet!

 

WIĘCEJ

DIETA I SPORTdlazdrowia

Oferta skierowana przede wszystkim do zawodowych sportowców oraz osób stosujących kuracje odchudzające oparte na wzmożonym wysiłku fizycznym – dieta ustalana we współpracy z trenerem!

 

WIĘCEJ

SZKOLENIAdlazdrowia

Szkolenia z diagnostyki genetycznej i dietetycznej – dzięki nim poznasz podstawowy dziedziczenia, zdobędziesz narzędzia pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, a także dowiesz się, jak przedstawić raport z badań DNA pacjentowi!

 

WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

  Nasz organizm to niezwykle skomplikowana maszyna, która zawsze dąży do zachowania tak zwanej homeostazy, czyli równowagi. Każde odchylenia od normy skutkują występowaniem zaburzeń w jego funkcjonowaniu co automatycznie przekłada się na stan naszego zdrowia.     Systemy buforowe czuwające nad wyrównywaniem wszelkich odchyleń spowodowanych...
WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

W marcu 2016 odbyły się nasze warsztaty zorganizowane przez Ruszamy Mamy „Niech nie ciąży żywienie w ciąży”. Agnieszka Pompecka, Promotor Zdrowia z Dietadlazdrowia.com, opowiadała o żywieniu dla kobiet w ciąży. „Ruszamy mamy” to projekt skierowany do mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu oraz zadbać o swoją formę po ciąży.
WIĘCEJ
PARTNERZY